Hotel Le Palais Praha

Hotelu Le Palais Praha 11 Hotelu Le Palais Praha 12 Hotelu Le Palais Praha 13 Hotelu Le Palais Praha 14 Hotelu Le Palais Praha 15 Hotelu Le Palais Praha 16 Hotelu Le Palais Praha 17 Hotelu Le Palais Praha 18 Hotelu Le Palais Praha 19 Hotelu Le Palais Praha 20 Hotelu Le Palais Praha 21 Hotelu Le Palais Praha 22

.Hotel Le Palais se nachází v původní obytné budově, která byla postavena v roce 1841. V letech 1888 až 1897 byla kompletně zrekonstruována ve stylu Belle Epoque. Jejím cílem bylo vytvořit záměrně něco odlišného a krásnějšího, co by se výrazně lišilo od umění a architektury 19. století. Charakteristickými znaky tohoto období byly znovuobjevení radosti ze života, optimismus a důvěra - "nová renesance".


Prožijte nenapodobitelnou atmosféru zlatého obdbobí Belle Epoque na jednom z nekrásnějších míst v Praze. Díky dokonalé historické rekonstrukci původní budovy a jemným moderním prvkům se podařilo vytvořit nenapodobitelnou atmosféru. Velká část interiérů je tvořena freskami českého malíře Luďka Marolda, což je hlavní důvod toho, že budova je historickou památkou.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-le-palais@toprague.cz
Adresa: U Zvonařky 1 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Le Palais Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Le Palais Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Le Palais Praha na mapě:

TOPlist